23. ročník turnaje v malé kopané Police Cup, 7/2016

Název

Popis

Třiadvacátý ročník turnaje v malé kopané o putovní pohár města Zruč nad Sázavou POLICE CUP 2016 vyhrálo družstvo Chabeřice Star
Na stříbrný stupínek vystoupal celek FC Horka nad Sázavou, třetí místo obsadilo tým I. FC Pacifik
Zruč nad Sázavou – Na házenkářském hřišti za Spolkovým domem ve Zruči nad Sázavou se uskutečnil turnaj v malé kopané o putovní pohár města Zruče nad Sázavou - POLICE CUP 2016, konal se 23. ročník.
Turnaj se opět uskutečnil za účasti deseti družstev, která byla rozlosována do dvou základních skupin. Do dvou semifinálových skupin postoupila první tři družstva z každé skupiny, do finále pak vítězové semifinálových skupin. Během turnaje bylo celkem odehráno jedenatřicet utkání, z nichž ve dvou případech skončil zápas nerozhodným výsledkem. Jednou musely o konečném pořadí rozhodnout pokutové kopy. Celkem bylo během turnaje nastříleno 140 branek (4,5 branky na utkání), nejvíce branek padlo ve třech utkáních skupiny A: Yeti team – Black Shoes jun. 4:5, dále v zápase Ajax Polipsy – Chabeřice Star 0:8 a Ajax Polipsy – FC Horka nad Sázavou 0:8. Jednotlivá utkání řídila dvojice rozhodčích OFS Benešov u Prahy Vojtěch Šonský a Jaromír Rathan.
Základní skupina A:
Postup ze skupiny A si zajistily týmy FC Horka nad Sázavou, Chabeřice Star a Black Shoes Juniors.
Horka n. S. - Chabeřice Star 1:0 (Turek)
Black Shoes Juniors – Ajax Polipsy 2:0 (Viktora, Havel)
Horka n. s. – Yeti team 5:0 (Trpišovský 3, F. Gramer 2)
Chabeřice Star – Black Shoes jun. 4:3 (Ruš 2, Panna, J. Petrů – Zeman, Jouza, Viktora)
Yeti team - Ajax Polipsy 3:2 (Břicháček, Jíša, Ždych – M. Váňa, Ptáček)
Black Shoes Juniors – Horka n. S. 2:1 (Zeman, Koudela – Trpišovský)
Ajax Polipsy - Chabeřice star 0:8 (Panna 3, Ruš 2, K. Petrů 2, L. Petrů)
Yeti team - Black Shoes Juniors 4:5 (Hašek, Ždych, Veselský, Krejčí – Koudela 3, Zeman, Pohorský)
Ajax Polipsy – Horka n. S. 0:8 (F. Gramer 2, Vladyka ml. 2, Machala, R. Turek, M. Turek, Trpišovský)
Chabeřice star – Yeti team 5:1 (Panna 3, K. Petrů 2 - Ždych)
Základní skupina B:
Postup ze skupiny B si zajistilo družstvo 1. FC Pacifik, AFK Kácov a Rangers Zruč nad Sázavou.
1. FC Pacifik – Rangers Zruč n. Sáz. 1:0 (Michal Kotouček)
AFK Kácov – Internacionálové 3:1 (Šourek, Nešpor, Peroutka – P. Jelínek)
1. FC Pacifik – MFC Kelevras 7:0 (J. Pešek 2, Kašpar 2, Michal Kotouček, Martin Kotouček, P. Pešek)
Rangers Zruč n. Sáz. – AFK Kácov 1:2 (Komma – Nešpor 2)
MFC Kelevras - Internacionálové 1:3 (Kutifel – Pechanec 3)
AFK Kácov – 1. FC Pacifik 1:6 (Nešpor – J. Pešek 2, Janda, Kašpar, Martin Kotouček, Michal Kotouček)
Internacionálové – Rangers Zruč n. Sáz. 2:3 (P. Jelínek, Pechanec – Louda, Kotek, Hájek)
MFC Kelevras – AFK Kácov 1:4 (Skalický – Dušek 2, Peroutka, J. Váňa)
Internacionálové - 1. FC Pacifik 0:2 (Martin Kotouček, Cudlín)
Rangers Zruč n. Sáz. – MFC Kelevras 1:1 (Procházka - Pejša)
Semifinále E:
Hned na úvod této semifinálové skupiny se utkala mužstva Black Shoes Junior a Horka nad Sázavou, úspěšnější byl hostující tým. Horka nad Sázavou vyhrála i nad AFK Kácov.
Black Shoes Junior – Horka n. Sáz. 1:3 (Zeman – Trpišovský 2, Gramer)
AFK Kácov – Black Shoes Junior 1:2 (Dušek – Zeman, Louda)
FC Horka n. Sáz. – AFK Kácov 5:1 (Machala, Gramer, R. Turek, Horčička, Trpišovský - Wolf)
Tabulka E:
1. FC Horka n. Sáz. 2 2 0 0 8:2 6
2. Black Shoes Junior 2 1 0 1 3:4 3
3. AFK Kácov 2 0 0 2 2:7 0
Semifinále F:
Semifinálová skupina F se stala záležitostí týmu Chabeřice Star, který svým soupeřům vsítil vždy po třech brankách, po jedné obdržel a postoupil tak do finále.
Rangers Zruč n. Sáz. – 1. FC Pacifik 1:1 (Louda – P. Pešek)
Chabeřice Star – Rangers Zruč n. Sáz. 3:1 (Ruš, L. Petrů, Kopecký – Louda)
1. FC Pacifik – Chabeřice Star 1:3 (Janda – Ruš 2, Panna)
Tabulka F:
1. Chabeřice Star 2 2 0 0 6:2 6
2. 1. FC Pacifik 2 0 1 1 2:4 1
3. Rangers Zruč n. Sáz. 2 0 1 1 2:4 1
PK o umístění: Pacifik – Rangers 2:1
Zápasy o umístění:
O 9. - 10. místo: Ajax Polipsy – MFC Kelevras 4:0 (Arnold 2, Blažek 2)
O 7. - 8. místo: Yeti team - Internacionálové 2:4 (Veselský, Hašek – P. Jelínek 2, Pechanec 2)
O 5. - 6. místo: AFK Kácov – Rangers Zruč n. S. 0:5 (Dubják 2, Komma 2, Hájek)
O 3. - 4. místo: Black Shoes Juniors – 1. FC Pacifik 2:3 (J. Pohorský, Zeman – J. Pešek, Cudlín, P. Pešek)
Bronzové medaile si vybojovali hráči 1. FC Pacifik, střelecky se na turnaji v týmu prosadil Jan Pešek – 5 branek.
FINÁLE: FC Horka nad Sázavou – Chabeřice Star 1:2 (1:1)
Chabeřice Star po loňském čtvrtém místě opět turnaj vyhrály, FC Horka nad Sázavou po dvou předchozích vítězstvích skončila druhá, 1. FC Pacifik se posunul z loňského druhého místa na bronzový stupínek.
Celkové pořadí:
1. Chabeřice Star (Císař – K. Petrů, L. Petrů, J. Petrů, Ruš, Panna, Konopiský)
2. FC Horka nad Sázavou (Vrána – J. Vladyka ml., Trpišovský, F. Gramer, Machala, M. Turek, R. Turek, Horčička, J. Vladyka st.)
3. 1. FC Pacifik (Cudlín – Vosyka, J. Pešek, P. Pešek, Prošek, Martin Kotouček, Janda, Michal Kotouček, R. Kotouček, Kašpar – zdravotník: Kotoučková)
4. Black Shoes Juniors, 5. Rangers Zruč nad Sázavou, 6. AFK Kácov, 7. Internacionálové, 8. Yeti team, 9. Ajax Polipsy, 10. MFC Kelevras
Individuální ocenění:
Nejlepší hráč: Martin Trpišovský (FC Horka nad Sázavou)
Nejlepší brankář: Tomáš Cudlín (1. FC Pacifik)
Nejlepší střelec: Artur Panna (Chabeřice Star) 9 branek
Nejrychlejší branka: Ondřej Machala (FC Horka nad Sázavou) 0,14 minuty
Cena Fair play: pro nejslušnější mužstvo – Internacionálové
V rámci turnaje se uskutečnila tipovací soutěž o uhodnutí finálové dvojice. Ze vsazených 160 tipů bylo 37 na FC Horku nad Sázavou a Chabeřice Star.
Ceny předávali starosta města Mgr. Martin Hujer, vedoucí odboru kultury, školství a sportu Mgr. Martina Fialová, zastupitel města a předseda TJ Jiskra Zruč nad Sázavou Bc Pavel Vrzáček. Společně s nimi se předávání cen zúčastnil i Pavel Benčát v přestrojení za Diego Maradonu. (jot, paa)