Přípravka S & B Vlašim 06, Bystřice - V. 3:6, krajské finále - 2. místo, turnaj Ratměřice, 6/2016

Název

Popis

A - V Bystřici odehráli mladíci Vlašimi 10. června mistrovské utkání okresního přeboru a zvítězili nad domácími 6:3.
B - V sobotu 18. června se v Čáslavi konalo finále starších přípravek o přeborníka středočeského kraje. Hrálo se současně na dvou hřištích 5+1, na jednom hřišti tým ročníku 2005 - A a na druhém tým ročníku 2006 - B. Systém každý s každým ve dvou základních skupinách 2 x 10 minut. Prvních deset minut tým A domácích proti A týmu hostů a B tým domácích proti B týmu hostů. Druhých deset minut se týmy překřížily, A tým domácích proti B týmu hostů a B tým domácích proti A týmu. Výsledek z obou zápasů se sčítal a konečné pořadí v tabulce rozhodovaly vstřelené branky. Skupinu bez zaváhání vyhráli Vlašimští a i semifinále bylo v jejich režii. Bohužel ve finále je opustilo střelecké štěstí a s Kolínem (který v základní skupině porazili 9:3) po velkém boji a mnoha neproměněných šancích prohráli. Oba týmy FC Sellier & Bellot Vlašim předváděly krásné kombinace během celého turnaje a ročník 2005 dominoval ve všech směrech. Ročník 2006 sehrával více než vyrovnaná utkání s o rok staršími protihráči. Z osmi zúčastněných týmů středočeského kraje tak skončila Vlašim na krásném 2. místě. Nejlepším střelcem turnaje byl vyhlášen Ferda Říha.