Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

levacka 

Sportovní den s Jiskrou, soutěžní odpoledne, společenský večer, 30. srpna

106 fotek 30.8.2015 124 zobrazení
Ve sportovním areálu se při představilo devět oddílů TJ Jiskra se svými disciplínami
Sportovní den s Jiskrou - Fotbal, florbal, házená, tenis, stolní tenis, volejbal, atletika, karambol a sport pro všechny
Foto: Josef Tůma
Ve Sportovním areálu ve Zruči nad Sázavou za základní školou se uskutečnila akce Sportovní den s Jiskrou. Akce byla zaměřená na prezentaci sportovních oddílů TJ Jiskra Zruč nad Sázavou a jejich zástupců z řad trenérů i hráčů.
Celkem se více než 130 aktivním účastníkům z řad dětí i dospělých představilo 9 sportovních oddílů se svými disciplínami. Patřila mezi ně atletika – běh na 100 m, skok daleký, volejbal si připravil odbití na koš, házenkáři vybudovali parádní opičí dráhu v písku. Na hokejbalovém hřišti připravili florbalisté střelbu na dvě branky s umělými brankáři, tenisté představili svůj trenažér na odbití míčku a dráhu na slalom, na fotbalovém hřišti se měřila rychlost střely na branku. Stolní tenis byl k vidění na seniorském hřišti, kde se vyzkoušela úderová vytrvalost odbití míčku, taneční sestava pod vedením trenérky Losinecké se nacvičovala na umělém trávníku včetně chůze na dětských chůdách. Mezi novými sporty se objevil karambol, kde Jan Foltýn představil nově instalovaný billiardový stůl na základní škole a práci s tágem.
Všichni účastníci získali tričko a po absolvování všech disciplín i další zajímavé ceny. Pro ty nejúspěšnější v každé věkové kategorii byly připraveny pěkné dárky. Kromě sportovního vyžití se uskutečnil i společenský večer s diskotékou a opékáním špekáčků, na závěr zahrála kapela Agresivní vlaštovky.
Velké poděkování patří především všem, kteří se podíleli na bezchybné přípravě disciplín, trenérům, hráčům i dalším pomocníkům na všech stanovištích, a také všem, které neodradilo teplé počasí a přišli se seznámit se sportovními oddíly zručské TJ Jiskra a třeba si našli cestu k některé sportovní disciplíně, jenž se jim v našem městě nabízí. Rádi je v našich sportovních oddílech uvidíme.
Akce byla podpořena v rámci programu Sportuj s námi České unie sportu. (pem, jot)
Foto: Zručské sportovní ozvěny
reklama
Vytvořte z tohoto alba:

Komentáře

přidat komentář

Jste na konci alba

Sdílet album

Další alba autora
Podobná alba

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.

Partneři

Visa Mastercard Maestro American Express Visa Electron